Telefon całodobowy 0048 918854 773 lub +48 509332858

Pogrzeb tradycyjny jest najczęstszą formą pochówku w Polsce, ale od dłuższego czasu kremacja staje się coraz bardziej popularna.

Kremacja zwłok w Szczecinie odbywa się w piecu kremacyjnym gdzie po spaleniu prochy są umieszczane w urnie. Urnę można zakupić w zakładzie pogrzebowym lub można kupić przez internet. Następnie urnę chowa się w grobie tradycyjnym lub kolumbarium.
Żeby skremować zwłoki należy udać się do naszej firmy i podpisać zlecenie kremacji oraz przedłożyć akt zgonu i kartę zgonu (w późniejszym czasie świadectwo kremacji). 

Kremacja zwłok jest zawsze możliwa, nawet gdy zmarły umarł na chorobę zakaźną. Jeżeli osoba zmarła posiadała rozrusznik serca lub inne protezy metalowe, należy powiadomić o tym nasz zakład celem usunięcia tych przedmiotów.

Kremacja zwłok jest tańszym sposobem na pochówek niż tradycyjny pogrzeb. Urnę można dochować do już istniejącego grobu co bardzo obniża koszty pogrzebu.  

Dokumenty potrzebne do zrealizowania kremacji:

  1. Akt zgonu
  2. Ksero kart zgonu
  3. Zezwolenia na kremacje (druk do wypisania w biurze) lub można go pobrać z naszej strony

Kremacja w Szczecinie - Krematorium Szczecin - Spopielenie zwłok Szczecin

Telefon Całodobowy

+48 508 692 713

91 885 47 73

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

Opinie nt. firmy Charon

Ostatnio dodane opinie na temat działalności firmy CHARON ze strony firmypogrzebowe.info

  • Polecam firmę w 100%. Bardzo nam pomogli w sprowadzeniu ciała mojej zmarłej cioci. Wszystko zorganizowane profesjonalnie i z szacunkiem dla zmarłej. Dziękuję całemu zespołowi.
  • Serdeczne podziękowanie dla firmy Charon oraz współpracowników za profesjonalne sprowadzenie ciała mojego brata z Anglii. Firma zajęła sie wszystkim od A do Z. Naprawdę profesjonalne podejście do klienta.
  • Bardzo dziękuję firmie oraz współpracownikom za okazaną mi pomoc. Bardzo się cieszę że wszystko udało się załatwić w profesjonalny sposób i moja najukochańsza mama jest już w Polsce. Dziękuję bardzo i polecam firmę Charon w szczególności Pana Mirosława Tyla. Bóg zapłać
  • Wielkie podziekowania dla firmy CHARON za profesjonalne sprowadzenie ciała mojej mamy z Anglii. Jeszcze raz dziękuję i z całą pewnością będę polecał waszą firmę
  • Więcej opinii na temat firmy CHARON znajduje się na stronie firmypogrzebowe.info

Copyright © 2019 CHARON Usługi Pogrzebowe Szczecin - Transport Zwłok Szczecin Rights Reserved.